Ciekawe strony
Zasoby
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj70
mod_vvisit_counterWczoraj72
mod_vvisit_counterTen tydzień360
mod_vvisit_counterOst. tydzień653
mod_vvisit_counterTen miesiąc1364
mod_vvisit_counterOst. miesiąc5329
mod_vvisit_counterWszystkie dni401582

We have: 17 guests online
Twój IP: 54.161.77.30
 , 
Dzisiaj: Paź 16, 2018
Strona główna

Gminne Centrum Kultury Ulanów

Wakacyjne Kino Plenerowe!

 

Ogólnopolskie Dni Flisactwa 2018

"PARTNER"

 

Dzień Dziecka w GCK

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski" Moja Ojczyzna"

Rok 2018 jest szczególnym rokiem rocznicy 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości. To czas niezwykły, w którym chcielibyśmy oddać hołd wszystkim tym, którzy na przestrzeni lat poprzez walkę zbrojną lub piórem dążyli do odzyskania wolności.
Jesteśmy przekonani, że niezwykłość rocznicy stanie się doskonałym pretekstem, aby małe Ojczyzny w naszym regionie rozbrzmiewały uroczystymi przedsięwzięciami. Mając to na względzie 27 kwietnia 2018r w Gminnym Centrum Kultury w Ulanowie odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyzna”. Głównymi celami konkursu były: popularyzowanie i pogłębianie znajomości polskiej poezji patriotycznej, poszukiwanie literackich wzorów i wartości istotnych w życiu człowieka oraz kształtowanie wrażliwości na piękno ojczystego języka. W konkursie wzięło udział 100 uczestników z powiatu niżańskiego w pięciu kategoriach wiekowych.
Jury w składzie: Hanna Wasąg , Janina Płoszaj i Marek Urban nagrodziło następujące osoby:

Kategoria I – dzieci w wieku przedszkolnym
I miejsce – Michał Kobylarz – ZS w Jeżowem Centrum
II miejsce – Aleksander Samel – Ochronka w Rudniku nad Sanem
III miejsce – Kinga Ciak – ZS w Jeżowem Centrum

Wyróżnienia:
Lena Paruch – Przedszkole Miejskie w Rudniku nad Sanem
Oliwia Głuszak – ZS w Jeżowem Centrum

Kategoria II – klasy I – III SP
I miejsce – Dominika Sycz – SP w Ulanowie
II miejsce – Klaudia Kołpa- SP w Krzeszowie
III miejsce – Patrycja Marki – SP w Ulanowie

Wyróżnienia:
Karol Rogala – ZS w Jeżowem Centrum
Weronika Reichert – PSP nr 2 w Rudniku nad Sanem

Kategoria III – klasy IV-VI SP
I miejsce – Katarzyna Szewc – SP w Ulanowie
II miejsce – Hubert Sobina – PSP w Bielinach
III miejsce – Karol Kozdra – PSP w Kurzynie Średniej

Wyróżnienia:
Roksana Dziura – PSP w Hucie Krzeszowskiej
Wiktoria Wieczerzak – SP w Ulanowie
Kinga Łebko – SP w Bystrem

Kategoria IV – klasy VII SP, II, III Gimnazjum
I miejsce – Karolina Żak – Gimnazjum im. Orląt w Rudniku nad Sanem
II miejsce – Magdalena Chudy – SP w Krzeszowie
III miejsce – Jagoda Blajerska – PSP w Przędzelu

Wyróżnienia:
Jagoda Sałek – SP w Bystrem
Natalia Sieczka – PSP w Kurzynie Średniej
Lidia Mroczek – SP w Krzeszowie

Kategoria V – szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce - Karolina Cielęcy – RCEZ w Nisku

Galeria...

 
Więcej artykułów…
Logowanie



Wkrótce
Brak zdarzeń
Kalendarz
Październik 2018
N P W Ś C P S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3