Ferie ferie i... po feriach

Mirosława Rękas

Luty dobiega końca, a wraz z nim niestety… zakończyły się ferie zimowe w bibliotece w Ulanowie .
W zajęciach uczestniczyły dzieci w różnym wieku i każde mogło znaleźć coś dla siebie.
Odbywały się zajęcia plastyczne, na których uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością i oryginalnością.
Ponadto dzieci miały możliwość uczestniczenia w warsztatach edukacyjnych. Po głośnym czytaniu wzięły udział w bajkowym quzie.
Nie mogło oczywiście zabraknąć m.in. gier planszowych puzzli, zabaw integracyjnych.

Ferie w bibliotece urozmaiciły zajęcia ruchowo – taneczne. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki.
Zabawy w bibliotece były formą pożytecznego spędzenia wolnego czasu oraz okazją do spotkania ze swoimi rówieśnikami.
Spotkania zakończyły się słodkim poczęstunkiem i wręczeniem dyplomów.

Ferie minęły ale do biblioteki można zawsze zajrzeć. Duży, czy mały znajdzie tu coś dla siebie. Więc nie zwlekaj, przyjdź!!!
Dziękuję wszystkim za wspólne spotkania i wspaniałą zabawę.