Koncert "Przecież niecały umieram..."

Gimnazjaliści, licealiści i studenci z Ulanowa spotykali się podczas wakacji w Gminnym Centrum Kultury, by część swojego wolnego czasu przeznaczyć na wspólną pracę. Połączyła ich miłość do muzyki i potrzeba zrobienia czegoś dobrego i ważnego. Przygotowali koncert zatytułowany: "Przecież niecały umieram..." poświęcony Janowi Pawłowi II.

Po raz pierwszy młodzi artyści wystąpili 5 września w Kościele Parafialnym w Ulanowie. Widzowie mogli usłyszeć fragmenty poezji Karola Wojtyły i posłuchać piosenek będących pięknym wyznaniem wiary, refleksją nad sensem życia, miłością i przemijaniem. Ten modlitewny program poetycko - muzyczny miał jeszcze jeden cel. Był prośbą o wsparcie dla dotkniętej powodzią Wielowsi. Organizatorzy i wykonawcy wyrażają ogromną wdzięczność wszystkim ofiarodawcom. Ulanowska młodzież wystąpiła jeszcze dwukrotnie. Najpierw, 16 września w kościele w Wielowsi, a następnie, 26 września w Bazylice Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Leżajsku, spotykając się z uznaniem i ciepłym przyjęciem.