GCK Ulanów

Dnia 21 października 2010 roku o godzinie 10:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Ulanowie odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej. W Przeglądzie wzięło udział 39 uczestników ze Szkoły Podstawowej w Bielinach, Zespołu Szkół w Kurzynie Średniej i Zespołu Szkół w Ulanowie w następujących kategoriach wiekowych:

- kat.I: I – III
- kat. II: IV – VI
- kat: III: gimnazjum

Regulamin Przeglądu przewidywał występy solistów, którzy prezentowali jedną piosenkę z własnym lub nagranym podkładem muzycznym. Celem Przeglądu była prezentacja umiejętności artystycznych młodych wykonawców i popularyzacja śpiewania piosenek. Wszyscy uczestnicy zaśpiewali najpiękniej jak potrafili, przenosząc odbiorców w kolorowy świat dziecięcych marzeń.
Za udział w Przeglądzie młodzi wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i symboliczne maskotki.

tekst: Izabela Tofilska