GCK Ulanów

Wspaniała słoneczna pogoda, a przede wszystkim dobry humor towarzyszyły tegorocznemu Piknikowi Rodzinnemu, pod hasłem „Święto Pieczonego Ziemniaka”. 3 października na stadionie MGKS „Retman” po raz kolejny mogli spotkać się mieszkańcy Ulanowa na imprezie plenerowej. Piknik rozpoczął występ Ewy Pokory z zespołu „Largo” oraz zespół taneczny „Fama”. Dużą atrakcją imprezy była adaptacja bajki Aleksandra Puszkina pt: „Złota Rybka” w wykonaniu aktorów Studia Małych Form Teatralnych ART–RE z Krakowa. W czasie Pikniku przewidziano wiele atrakcji, w tym szczególnie dla dzieci. Były to m.in.: gry i zabawy z ziemniakami oraz cieszący się wielkim zainteresowaniem konkurs wiedzy o ziemniaku. Na scenie wystąpił również zespół wokalny „Sunday”. Piknik uświetnił także koncert zespołu muzycznego „Faktor”.

Każdy z przybyłych na Piknik gości miał okazję skosztować smacznego pieczonego ziemniaka.

Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury w Ulanowie.

Tekst: Agnieszka Kamińska i Lidia Kłosowska