Ogólnopolskie Dni Flisactwa 2017

Gminne Centrum Kultury
ul. Tadeusz Buli 8,37-410 Ulanów

48 158763014
gckulanow@op.pl

Super User

W dniach 1 i 2 lipca 2017r. w Ulanowie odbyły się Ogólnopolskie Dni Flisactwa - Ulanów 2017.

Pierwszy dzień rozpoczął przegląd dorobku artystycznego szkół z terenu Gminy Ulanów. Zaprezentowali się uczniowie z Bielin i Ulanowa.
Po oficjalnym otwarciu i przywitaniu gości przez Pana Burmistrza Gminy i Miasta Ulanów zaprezentowały się zespoły disco-polo „TEAM-PLUS”, „EXTRA MOCNI”, a także gwiazda wieczoru „DBOMB”. Sobotni wieczór zakończył spływ galarów z pochodniami oraz zabawa taneczna z zespołem "NIPER".
Drugi dzień tradycyjnie rozpoczęły poranne zawody wędkarskie o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Ulanów. W godzinach popołudniowych zespoły taneczne i wokalne z GCK w Ulanowie przedstawiły program artystyczny „Gdzie się podziały tamte prywatki”. W rytmach disco polo wystąpił zespół „VERDIS”, a w dobry humor wprowadził Antoni Gorgoń GRUCHA ze swoim kabaretem. „Dla każdego coś dobrego” zaśpiewał Chór Ulanowski, a Kapela Flisacka zagrała „na wesołą nutę”. Gwiazdą niedzielnego wieczoru była grupa "ŁZY". Na zakończenie flisackiej biesiady odbył się pokaz sztucznych ogni oraz zabawa taneczna z zespołem "FRAGLESI". Flisackiej imprezie jak co roku towarzyszyły spływy galarami po Sanie, degustacja potraw regionalnych, wesołe miasteczko, a także Bajkowe show dla najmłodszych.

Zdjęcia w Galerii.